Kolleegiumist

Ajakiri Kolleegium on regulaarselt eesti keeles ilmuv veebiväljaanne, mis kannab katoliiklikku ilmavaadet. Ajakiri vaatleb ühiskonna ja kiriku elu, avaldades artikleid aktuaalsetel ja ajatutel teemadel. Väljaanne valmib eri valdkondade asjatundjate ühisloominguna, pakkudes mitmekesist ja süvenemist võimaldavat sisu.

Sihtasutuse Kolleegium eesmärgiks on edendada kristlikku kultuuri ja haridust, edendada ühiskonna ja kiriku dialoogi ning ehitada sildu kristlaste ja kõigi hea tahtega inimeste vahel.

Toimetus
Toimetuse kontakt: info@kolleegium.ee

Ingmar Kurg ingmar.kurg@gmail.com
Oto Tuul oto.tuul@gmail.com
Arno Humal arno.humal@gmail.com

Toimetuse kolleegium
Arvo Heinmaa arvo.heinmaa@gmail.com
Ingmar Kurg ingmar.kurg@gmail.com
Mihhail Lotman mihhail.lotman@gmail.com
isa Artur Modzelewski OP amodzelewski2@gmail.com

Väljaandja: Sihtasutus Kolleegium

Küsimuste ja pakkumistega palume ühendust võtta toimetuse üldaadressil info@kolleegium.ee